лазарена епіляція

Модераторы: Carter, Carter, Carter

Ответить
Стася

лазарена епіляція

Сообщение Стася » 15 янв 2024, 00:51

Після серії невдалої воскової епіляції та шугарингу в інтимних місцях зважилася на лазерну епіляцію, бо сил моїх більше немає. Хто практикує лазер? Який ефект? Те, що дорого - знаю. Поділіться досвідом! Цікавить тільки зона бікіні.

Viktor

лазарена епіляція

Сообщение Viktor » 15 янв 2024, 01:12

Після лазера волосся уповільнює свій ріст, бо коріння отримує дозу так званого опромінення...
Ходив на лазер кілька разів гомілки та грудної клітки.
Раджу, і жодних побічних ефектів, гладко і чисто!

Светланка

лазарена епіляція

Сообщение Светланка » 15 янв 2024, 01:18

Це набагато краще, ніж шугаринг або віск. Я помітила результат уже після першої процедури. Почала ще пів року тому. Спочатку ходила раз на місяць, зараз ходжу один раз на три місяці. Раз на три місяці це набагато дешевше, ніж цукор або віск кожні три тижні. Першу процедуру почала з ніг, потім пахви зараз роблю лазерну епіляцію глибокого бікіні https://avalaser.if.ua/lazerna-epilyacz ... frankivsk/ якраз до літа буду повністю лиса. Дівчата, реально це коштує своїх грошей, по-перше, практично не боляче й ефективна процедура.

λям6да

лазарена епіляція

Сообщение λям6да » 13 июн 2024, 10:52

Стася писал(а):
15 янв 2024, 00:51
Після серії невдалої воскової епіляції та шугарингу в інтимних місцях зважилася на лазерну епіляцію, бо сил моїх більше немає. Хто практикує лазер? Який ефект? Те, що дорого - знаю. Поділіться досвідом! Цікавить тільки зона бікіні.
Я сходила на процедуру шугарингу https://sugarbar.kiev.ua/uk/ і залишилася задоволеною. Процедура пройшла безболісно, і результат мене приємно вражив. Шкіра стала гладенькою і ніжною, а відчуття комфорту лишилося на довгий час. Я вперше спробувала цей метод видалення волосся і вражена його ефективністю.
Рекомендую шугаринг тим, хто шукає натуральний і дбайливий для шкіри спосіб позбавитися від надлишкового волосся.

Ответить